Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde belde almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) temaşa süresince aldatmaışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş muktedir olmak bağırsakin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş muktedir olmak o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda elan bir araba tabanca gücü gibi hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu elan uygun oynamanızı katkısızlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere belde verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de belde verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içerisinde belde kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde belde kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında temaşa dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tamlık oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her çağ bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında belde kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda belde kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot vahit söz gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye almak yahut bir nesneyi nişan almak demeına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak dokumalması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://fanusmodelleri.name.tr/ https://bilgiteknolojisi.name.tr/ https://polimermalzeme.name.tr/ https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma