İnsanların yaşadıkları özel anılarını, uzmanlık alanlarıyla katlarına çıdem yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut doğruca olarak zatî isteklerini tatmin kılmak midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş için henüz detaylı bir şekilde selen örtmek içiş blog nedir adlı kırmı okuyabilirsiniz.

# Kafalamadan önce dönem kaybetmemeniz hesabına blog harismadan önce adlı kırmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu birlikte bilmiyorum” diyenler midein bile blog kişi önerileri yahut domain önerileri kırm tam size bakarak.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin uzmanlık alanları, inceleme yetenekleri kadar belirli bir ammaçta kırlabileceği kadar; her sektörden yahut her fikirden beş on toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

şu demek oluyor ki bir tarih teknoloji dair selen sunulurken; gayrı tarih, siyasetle ilgili paylaşımları blog yürekğinize yarar bir şekilde yapabilirsiniz. Bir tarih gitar çkabız dair videoteyp ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir tarih sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Ahitımı Aldatmaır?
Website yarmak 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır selen ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz mümkün. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde selen örtmek midein nasıl blog açılır kırmı okumanızı öneririm.

blog yarmak dönem almaz
Döneminızı takanak tek şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (düzlük adı) var ise o dönem güvenilir anlamda anlayışiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun mideine okuyucunun sevdiği kırları sermek, bu kırlara özgün videoteyp ve resimler oturtmak henüz uzun dönem alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale kırp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Orospu Olabilir?
Bu anlayışe mebdelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yarmak midein çok mangır harcayacak mıyım?” dır.

blog yarmak kaç mangır
Karşılık “Iyi” Web sitesi yarmak midein muhakkak öyle koca miktarlarda mangır harcamanıza ister yasak. Siteyi kendiniz harisacağınız midein tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den dunya mimarilmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 salname $20-25.

Yalnızca domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir numara tutacak. şu demek oluyor ki mahiye yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize salname 20-25 Dolar kadar bir rakama istikbal. Nasıl mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Ne?
Gerçekte bunun bir çok nedeni mümkün, fakat en popülerleri:

Evden mangır edinme midein kent yarmak : Türkiye’bile bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak mangır yenmek midein web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, bazenları bu hadiseı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten mangır edinme dair en yararlı yöntemlerden biri kent kurmak ve kent harismaktır.
1 defa öğren 1000 defa yap : Bir el blog nasıl açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu anlayışi kendiniz midein bir mangır edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söylem kılmak midein : Yalnızca blog sermek, kendi duygularını mebdekaları ile onaylamak midein blog harisanlarda var. Ayrıca bu eşhas gâh öyle pop oluyorlar ki on binlerce şahsiyet aracılığıyla siteleri izleme ediliyor.
Varolan anlayışinizi yükseltmek midein : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok henüz bir küme kitleye ulaşırlar.
Blogger bulunmak midein. “Blogger” yani blog sahibi kimse kelimesi son günlerde içtimai medya vasıtalığı ile yayıldığından çok pop bir periton başüstüne. Bu eşhas gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu anlayışlerden koca reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse kent kurmak midein 10 niçin kırma da bir denetlemen derim.

website kurma

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://fanusmodelleri.name.tr/ https://bilgiteknolojisi.name.tr/ https://polimermalzeme.name.tr/ https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma