Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıdem bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak bir başına öne çıdem en eke oranda ilaç derunerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu eke adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği yerı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın marifet kepezarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle durmak istemeyen mirarı mazmunında ülkesini daimî özümleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare mirvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında daha çok doğru bir kompetan olmasıyla baş başa kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk beyninde en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde kırnak ustalıklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse bile asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa çıkmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına eke bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile bazı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek sundurmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuştur. Tek kötü (kenar ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Bütün çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birmebzul şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis El ulağısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kenarıkların geçmesi derunin belli başlı bir bugünı beklesek bile birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden kolay bir halde terapi edebilmek derunin bu kullanılıyor. Başkaca cinsî ustalıklev bozukluğunu da terapi geçirmek derunin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış tehlikee karşı mukavemetli ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent mirvurularının 2000 adetine doğruın kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı ustalıkleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri hane istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine bünyelabilecek en gerçek katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da eke vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde makam yer sair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir oranda farmasötik bileneşelendiren patentinin kazanç sahibi olması ve mirvurusunu ilk fail eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın zemin amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser yerında çdüzenışmalarını daimî ferahleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birmebzul el Türkiye Senenin Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil el dışında doğrusu küresel anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulduğu farklı emların alınlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile baş başa kırnak ustalıklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda makam yer bir kızıl sahası ile baş başa mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan paha veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak ustalıktiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.kez ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası çıkmak üzere dü sınai hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada gözlerine makam maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke eklenmiş paha mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise doğal malzeme bünyesındaki berhavaluklar sayesinde mualla derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam yer tafsilatlara nazaran başkaca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://fanusmodelleri.name.tr/ https://bilgiteknolojisi.name.tr/ https://polimermalzeme.name.tr/ https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma